kipimleko
kipimleko

ślubnie i weselnie

Znacie Zankyou?

Jeśli jesteście właśnie w temacie ślubów to pewnie nie musimy go Wam przedstawiać.
Parę dni temu dostałyśmy piękną niespodziankę – rekomendację Zankyou!
Portal, na którym znajdziemy masę perełek w dziedzinie ślubnej ma nas teraz pod swoimi skrzydłami i promuje naszą działalność! Dziękujemy!
Wiecie już pewnie, że jak ryba w wodzie czujemy się w projektach na zamówienie. Oprócz identyfikacji graficznej, w tworzeniu pod klienta odnajdujemy się również w dziedzinie ślubów. Dobrze jest z Wami pracować. Nasza praca nie kończy się na przedstawieniu Wam 3 projektów. Nasza pracy kończy się wtedy, gdy razem dojdziemy do wniosku, że mamy TO o co chodziło.
Od strony technicznej:

JAK WYGLĄDA NASZA USŁUGA?

Zgłaszacie się do nas i omawiamy formę naszej współpracy. Decydujecie się czy chcecie skorzystać z gotowych wzorów czy pracujemy nad czymś nowym.
Cena zaproszenia to 8 zł(dwie kartki, rozkładane zaproszenie, 1 wkładka w środku, wszelkie większe kombinacje wyceniane są już indywidualnie).
Przy projekcie indywidualnym, cena zaproszenia się nie zmienia, doliczamy koszt zaprojektowania motywu pod papeterię w wysokości 150zł.
Gotowy motyw to jedynie spersonalizowanie go pod Was, więc praca nad nim trwa około 2 tygodni. Inaczej jest w kwestii motywów indywidualnych, gdzie nie mamy określonych granic czasowych. Wszystko zależy jak idzie nam współpraca. Początkowo przedstawiamy Wam max 3 propozycje Waszego zaproszenia. Na tym etapie decydujecie, nad którą propozycją pracujemy dalej i ją ulepszamy bądź już tylko personalizujemy.
Od samej akceptacji projektu do wykonania fizycznie zaproszeń zastrzegamy sobie 2 tygodnie pracy.
Wszystkie dodatki ślubne: winietki, zawieszki, naklejki i tablice wykonujemy na podstawie wcześniej stworzonych zaproszeń, co nie przekreśla faktu że możecie zgłosić się do nas tylko po dodatki!
Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowiemy pod adresem mailowym kipimleko.kontakt@gmail.com
Przy większych realizacjach oczekujemy zaliczki w postaci 1/3 ceny zamówienia.

Wklejamy Wam teraz link do naszego Zankyou!

https://www.zankyou.pl/f/kipimleko-610572

Jeśli nie znacie portalu to zachęcamy do odwiedzenia i oczywiście zostania na dłużej.

K

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* W związku z tym, że kipimleko zmienia lokalizację, mamy mały przestój w rzeczach szytych (maty, plecaki, piórniki). Kilka sztuk mamy na stanie, więc śmiało jeśli coś Was interesuje :) przepraszamy * Zamknij