kipimleko
kipimleko

mamy

Zaraz Dzień Mamy.

Lubimy to Święto. Choć tak na prawdę rozumiemy je jakoś tak bardziej odkąd same zostałyśmy mamami. Na własnej skórze i każdego dnia doświadczamy jak wiele zawiera w sobie to słowo. To ciepło, uścisk, buziak z rana, plaster i przestroga. To dbałość, to nerwy i miłość największa na świecie. To wieczny bałagan, nieustanne kompromisy i sztuka przetrwania. Ale jaki ogrom szczęścia i bezgranicznej radości kryje się pod tym jednym słowem. To mój drugi dzień mamy, Aniela skończyła już dwa lata. Jak ten czas leci. Monika od września jest mamą Gniewka i pierwszy raz w tym roku obejdzie to święto. To niesamowite, że Ci mali ludzie określają nas właśnie tym mianem.

Każdego roku dzwoniłyśmy z uśmiechem na twarzy do naszej Mamy, żeby złożyć jej parę ciepłych słów w tym wyjątkowym dniu. Dziś jesteśmy bardziej świadome czego możemy jej życzyć. Nasza mama, to dopiero kobieta! To fajna babka i przede wszystkim dobry człowiek. Nigdy nie powiedziała, że czegoś nie osiągniemy, nigdy nie sprowadzała na ziemię gdy mówiłyśmy jej o kosmicznych planach. Pomagała nam i wspierała by dojść do celu. To dzięki niej dziś nie mamy ograniczeń i każdego dnia sięgamy po swe marzenia. To ona nigdy nie prostowała naszych planów. To nasza ostoja gdy po prostu mamy gorszy dzień i taka dobra rada. To dzięki niej dziś jesteśmy siostrami, ale i współpracowniczkami. To ona wpajała nam przez te lata szkolnych wojen, że siostra to siła. I dziękujemy jej za to. Dziś dzieląc się wzajemnie wiedzą, tworzymy nasze małe studio – i kochamy to co robimy.

Z okazji Dnia Mamy mamy dla Was zniżkę na produkty z naszego sklepu na kipimleko.pl – zajrzyjcie!

K

 

*zdjęcia z ze zbiorów rodzinnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* W związku z tym, że kipimleko zmienia lokalizację, mamy mały przestój w rzeczach szytych (maty, plecaki, piórniki). Kilka sztuk mamy na stanie, więc śmiało jeśli coś Was interesuje :) przepraszamy * Zamknij